
Плуг 2-х корпусный ПмМ-2-20
- В наличии
- Код: ПмМ2-20
2 550 ₴
+380 (97) 094-15-84
Kyivstar
- +380 (66) 692-82-55Vodafone
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плуг 2-х корпусный ПмМ-2-20
Характеристики:
Кількість корпусів - 2шт
Глибина обробки - до 25см
Ширина захвату - 40см
Кут атаки - регульований
Агрегатується - мототрактор від 12к.с.
Габаритні розміри - 110/60/80 см
Маса - 40кг
Діаметр/ширина коліщати - 200/50 мм
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 400 мм |
| Глубина обработки | 250 мм |
| Количество рабочих органов | 2 шт |
| Потребность в мощности трактора | 12 л.с. |
| Производитель | Atak |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Ширина колеса | 50 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 800 мм |
| Масса | 40 кг |
- Цена: 2 550 ₴
